TÝM PROFID

David Jelen

Pozice: 
Partner
Telefon: 
+420724333893

Po ukončení středoškolských studií (obor ekonomika) nastoupil do poradenské společnosti TMF Group, ve které se postupně vypracoval až na pozici Deputy Managing Directora, zodpovědného za poskytování účetních služeb. Navazující část kariéry zavedla Davida do private equity (skupina Flow East a poté P3), kde se převážně (ale nejen) věnoval oblasti real estate, a to jak správy, tak akvizic a prodejů. David je zkušený v oblasti všeobecné ekonomiky podniků, akvizic, financování a má za sebou studia finančního řízení a mezinárodního obchodu. Ve volném čase se zejména věnuje svému letitému koníčku – restauraci, kterou spoluvlastní.

Kateřina Jelenová

Pozice: 
Managing Director
Telefon: 
+420777061860

Během studia na vysoké škole (obor Podnikání a administrativa) pracovala jako junior účetní ve společnosti Firma s.r.o. Po ukončení studií nastoupila do poradenské společnosti Apogeo na pozici účetní, kde již naplno uplatnila svůj skvělý organizační a komunikační talent. Když v roce 2011 spoluzaložila ProFid, rozšířila své schopnosti o vedení týmu a koordinaci rozsáhlejších projektů, přípravy manažerských reportů a řízení firmy jako ekonomického celku. Nad to vše se také orientuje v personalistice a vedení mzdové agendy. Mezi její záliby patří běh a jóga.

Monika Abrahamová

Pozice: 
Senior Accountant
Telefon: 
+420775041221

Po ukončení střední školy nastoupila do společnosti INTERAUDIT Topolčany. Následná jazyková a odborná studia (Podnikové finance a obchod) přivedla Moniku do společností jako Accenture, Flow East a Puma, kde již naplno projevila svou znalost a schopnost hloubkově se věnovat účetnictví v celé své komplexní podobě. Mezi její zájmy patří tai-či a luštění křížovek.

Marek Kubíček

Pozice: 
Senior Accountant
Telefon: 
+420724746117

Po absolvování střední školy nastoupil Marek do mezinárodní společnosti Accenture, která poskytuje své služby v oblasti manažerského poradenství, technologických služeb a outsourcingu, kde získal první praktické zkušenosti s komplexním vedením účetnictví. Za necelý rok přešel do prive equity (skupina Flow East), kde pracoval na finančním oddělení hotelů a restaurací. Marek zde začínal jako junior účetní, ale svým proaktivním přístupem se brzy vypracoval na pozici hlavního účetního. Mezi jeho zájmy patří četba knih a sport, zejména box.

Barbora Šteglová

Pozice: 
Accountant
Telefon: 
+420724046932

Po ukončení studií na víceletém gymnáziu nastoupila do společnosti PointPark Properties, zprvu jako asistentka, později jako Office manager a následně Marketing Coordinator. V nedávné době se rozhodla změnit obor a začala se věnovat účetnictví. Kombinace znalostí administrativního zázemí společností a účetních postupů dělá z Báry velmi rychlou a schopnou oporu při řešení každodenních rutin. V osobním životě se věnuje tanci a fitness.

Petra Lohrová

Pozice: 
Junior Accountant
Telefon: 
+420728156283

Po úspěšném absolvování Vysoké školy obchodní v oboru Management leteckých podniků se Petra začala naplno věnovat rozmanitému světu financí, ve kterém se pohybuje částečně až do teď. Ve společnosti ProFid působí Petra na pozici Accounting Assistant, kde může naplno uplatnit její přirozené vlastnosti jako je vnímavost, pečlivost a vstřícný přístup. Mezi její záliby patří procházky v přírodě a cestování.

Eva Čeřovská

Pozice: 
Junior Accountant
Telefon: 
+420732666722

Eva se již při studiu oboru humanitních studií na Karlově univerzitě začala pracovně angažovat v neziskovém sektoru, kde působila celých 10 let. Své organizační schopnosti naplno uplatnila při vedení obecně prospěšné společnosti poskytující sociální služby v regionu Praha – východ, kde působila 7 let. Do společnosti ProFid nastoupila v rámci změny pracovního oboru na pozici Accounting Assistant. Ve volném čase se věnuje převážně cestování a dálkovému studiu psychoterapie.